bg

Medewerkers

         
                    Team Lievaart Transport/Expeditie
                    info@lievaartexpeditie.nl



                    Directie
                    Jan Willem Lievaart
                    janwillem.lievaart@lievaartexpeditie.nl



                    Adjunct Directeur / Retourplanning Noord Italie
                    Rob Voogd
                    rob.voogd@lievaartexpeditie.nl
                    retour@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638564


                    Planning Export Italië & Sicilië
                    Arjan van der Eik
                    arjan.vandereik@lievaartexpeditie.nl
                    planning@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638563

                    Planning Export Italië & Sicilië
                    Erik van der Lugt
                    Erik.vanderlugt@lievaartexpeditie.nl
                    planning@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638566

                    Planning Import Zuid Italië & Sicilië
                    Joris van Craanenburgh
                    joris.vancraanenburgh@lievaartexpeditie.nl
                    retour@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638562


                    Wagenpark Beheerder
                    Bert Rosema
                    bert.rosema@lievaartexpeditie.nl
                    retour@lievaartexpeditie.nl
                    0174 638560

  

                    Emballage beheerder
                    Teunis Huis
                    teunis.huis@lievaartexpeditie.nl
                    karren@lievaartexpeditie.nl



                    Boekhouding
                    Jan de Rijke
                    jan.derijke@lievaartexpeditie.nl
                    boekhouding@lievaartexpeditie.nl



                    Debiteurenbewaking
                    Anne-Marie Mooij
                    anne-marie.mooij@lievaartexpeditie.nl
                    boekhouding@lievaartexpeditie.nl



                    Telefoniste / Facturatie
                    Yvonne Willemsteijn
                    yvonne.willemsteijn@lievaartexpeditie.nl




                    Personeelszaken                  
                    Monique Tonelli



                   

                    Laad- en loscoördinator Aalsmeer
                    Hugo Leendertse